Internet Download Manager برای اندروید

مطالب دیگر:
📒5000 لغت مهم فرانسوی-یک مثال برای هر لغت در جمله + ترجمه انگلیسی📒5000 لغت مهم اسپانیایی-یک مثال برای هر لغت + ترجمه انگلیسی لغت📒پکیج افزایش بازدید و ممبر واقعی 100 درصد تضمینی📒منابع آزمون GRE📒تبلیغ انبوه در تلگرام و ایمیل + لاین📒لغتنامه تصویری روسی انگلیسی با تلفظ📒کتاب نامه های آماده اداری انگلیسی📒شابلون حنا شماره 12 طرح کورل 12📒وکتور شابلون حنا کورل 12📒دانلود فایل Word بررسی عقد جعاله در حقوق مدنی📒دانلود فایل ورد Word کنترل تولیدات پراکنده در بازار خرده فروشی با روش مونت کارلو📒پکیج اختصاصی کسب درآمد از اینترنت به روش نوین📒کسب درامد از تلگرام (پکیج افزایش عضو کانال تلگرام)📒وکتور طرح کورل 12 فربهر📒100 کلام زیبا از بزرگان دنیا به زبان انگلیسی + ترجمه فارسی📒وکتور کورل 12 یا حسین علیه السلام سال 1396📒کتاب گرامر زبان ایتالیایی📒تاریخ فلسفه غرب - برتراند راسل - 622ص pdf فارسی📒تمرین خطوط مستقیم (1)📒دانلود کتاب نایاب نبوئت هیلد (وحی کودک یهود)
Internet Download Manager برای اندروید|703748|iau|bf|آی اِی|
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان Internet Download Manager برای اندروید وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

نسخه جدید نرم افزار دانلود منیجر IDM در نسخه ۶٫۲۶ خود تغییرات اساسی را در پی داشته است. پشتیبانی از آدرس های اینترنتی IPV6، بهبود صفحه اطلاعات شروع دانلود، رفع مشکل فریز شدن دانلود منیجر در هنگام ذخیره سازی در شبکه و برطرف کردن باگ های استفاده از نرم افزار در فایرفایکس و اینترنت اکسپلورر را می توان چندی از این تغییرات مهم دانست. Internet Download Managerمعروف به IDM را سریعترین دانلود منیجر یا نرم افزار مدیریت دانلود می دانند و به حق نیز اینچنین است. این نرم افزار قدرتمند به دلیل تقسیم فایل ها در حال دانلود به قسمت های مختلف و استفاده کامل از ظرفیت پهنای باند اینترنت کاربر ، میتواند سرعت دانلود را تا بیش از ۳ برابر و در مواقعی تا ۵ برابر افزایش دهد. قابلیت بعدی این نرم افزار که برای نرم افزارهای مدیریت دانلود بسیار حائز اهمیت است ، امکان resume یا ادامه دانلود لینک های دانلودی است که چنین امکانی را دارد ، برای مثال اگر فایلی را از دانلودها دانلود نمودید و در حین دانلود به دلایلی مانند قطعی اینترنت و… ارتباط دانلود قطع شد ، میتوانید ادامه آن را در زمانی دیگر انجام دهید. قابلیت های مهم دیگری نظیر زمان بندی برای شروع و پایان دانلود و همچنین دانلود به ترتیب لینک های دانلود از امکانات نرم افزار محسوب می شود. دانلود ویدیوها و صوت هایی که به صورت استریم و زنده پخش می شوند و امکان دانلود مستقیم آنها نیست (مانند سایت youtube) نیز از امکاناتی است که نمیتوان به راحتی از آن چشم پوشی نمود.